KK 2 Konferans Koltuğu

paylaş

Oturak ve Sırt Üniteleri

Oltukları turma ve sırt üniteleri, insan anatomisine uygun olarak tasarlanmış konferans koltuğu,, 50+-%10 densty ve Mvss 302 yangın standartkarna uygun alüminyum kalıplarda poliüretan malzemeden imal edilir. Oturak ve sırt süngerlerinin içinde metal profilden yapılmış dayanıklı iç iskelet vardır. Koltukların oturma kısımları kendiliğinden kapanmasına imkan verecek ağırlık merkezli mekanizmaya sahip özelliktedir

Taşıyıcı Ayaklar ve Kolçaklar

Koltukların ayak ve kol kısımları 18 mm kalınlığında Mdf malzemeden, üzeri laminasyonlu kumaş veya deri ile kaplanır. Kol kısımlarının içine  Anti-Panik özellikli ahşap yazı tablası monte edilir. Sıralı olarak yapılan koltukların aradaki kolçakları ortak olarak kullanılır. Koltuların zemine bağlantı kısımları 6 mm kalnlığında saç malzemedendir. Koltuklar çift ayaklı olarak zemine uygun bağlantı elemanları ile sabitlenir.

Kumaş

Döşeme yapılacak kumaşlar %100 polyester  sürtünmeye karşı dayanıklı, alev almaz ve solmazlık özelliklerine sahptir. Sürtünme Mukavemeti : 60.000 devir. Gramaj : 285 gr/m2 dir. Koltukların oturak ve sırt süngerleri belirtilen özelliklerdeki kumaşlarla  komple kumaş döşemeli olarak imal edilir.
 
Teknik Çizim

koltuk

Bizi Takip Edin

Bize Ulaşın
  • Necip Fazıl Mah. 19 Mayıs Cad. Sinpaş Centeral Life Sitesi Erguvan C 3 Ümraniye / İstanbul
  • Telefon : 0216 466 67 76
  • info@akustikpanelkaplama.org