Hakkımızda

Akustik Panel Kaplama olarak uzun yıllardan bu yana akustik panel kaplama işlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Akustik ses yalıtımı, hacim akustiği, inşaat akustiği, proje danışmanlığı gibi hizmetlerimizi sunmaktayız. Mekanınızdaki yankılanma problemleri ve gürültü oluşumuna karşın optimal seviyede uygulamalar temel prensibimizdedir.

Akustik panel kaplama firması bünyesinde bulunan deneyimli mühendisleri, yıllara dayanan birikimleri, geniş referans yelpazesi ve uzman teknik elemanlarımızla iş akışı ve zamanın planlamasında sizlere en kaliteli sonuçları sunuyoruz. Firmamız tarafından tasarlanmış panel kaplamalar ile farklı tadacaksınız.

Geçmişten günümüze kadar gelen tecrübemiz ile sizlere çok daha iyi bir hizmet vermek adına buradayız. Geride kalmış ve sıradan çözümleri bir kenara bırakıp tecrübemizden faydalanmalı ve en kaliteli kaplama hizmetlerinden mekanlarınız için sizlerde yararlanabilirsiniz. Projelerimizi ve ürünlerimizi daima söz verdiğimiz zamanda teslim etmeyi benimsemiş olan firmamız gelişen teknolojiyi ve yeni ürünleri de daima yakından takip etmektedir.

Dekoratif akustik duvar panelleri ile çekici ve çarpıcı bir izlenim yakalamak mümkün. Göze hitap eden bu ilgi çekici modelleri sizde edinebilir farklı bir şıkla istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz.. Akustik ses düzenlemede kullanılan malzemeler arasında en çok tercih edilen akustik ses yalıtım ürünüdür. kullanıldığı mekanda dekoratif görüntüsünün yanısıra akustiği düzenler ekolanmayı önler ses karışıklığı problemlerini ortadan kaldırır.

Daha uygun maliyetlerle, daha kaliteli mekanlara özel akustik sistemlerimizi hangi ilde olursanız olun sizler için sunmaktayız.


Bizi Takip Edin

Bize Ulaşın
  • Necip Fazıl Mah. 19 Mayıs Cad. Sinpaş Centeral Life Sitesi Erguvan C 3 Ümraniye / İstanbul
  • Telefon : 0216 466 67 76
  • info@akustikpanelkaplama.org